Biurka metalowe

Biurko metalowe

Nim podjęliśmy się skomponowania oferty złożonej z biurek metalowych, starannie przyjrzeliśmy się szczegółowym oczekiwaniom naszych Klientów. Dzięki temu udało nam się przygotować taką kolekcję, która łączy w sobie różnorodność, elegancję, nowoczesność, wizualną atrakcyjność oraz funkcjonalność. Oczywiście uwzględniliśmy fakt, że biurka metalowe BIM będą służyć przede wszystkim przechowywaniu dokumentów – umów, faktur, raportów bądź też innych zapisków papierowych. Dlatego każdy model został wyposażony w wygodne w użytkowaniu szuflady metalowe, w których każdy użytkownik może przechowywać dowolne dokumenty. Pragniemy jednak zaznaczyć, że ze względu na różnorodność naszej kolekcji, układ szuflad i szafek jest inny dla każdego modelu. To Państwo musicie zdecydować, które z przygotowanych rozwiązań najpełniej odpowie indywidualnym oczekiwaniom. Istotną różnicą jest także ustawienie nóg mebli. W asortymencie znajdują się bowiem modele w odmianie standardowej, jak i w kształcie litery L.
Z pewnością biurka metalowe BIM mogą wzbogacić przestrzeń biznesową. Niektóre z nich dysponują szufladami o wysokości 245 mm, dostosowanymi do wymiarów teczek zawieszkowych. Są również i takie, których szuflady mają wysokość 106 mm.
Istotną zaletą proponowanego mebla jest obecność regulowanych stopek, dzięki którym każdy użytkownik może idealnie wypoziomować  położenie blatu do swoich, indywidualnych wymagań.
Podstawy wszystkich modeli zaprezentowanych w tej kolekcji mebli wykonano z trwałych i gwarantujących stabilność kształtowników stalowych. Boki zaś – z odpornej na wszelkie uszkodzenia blachy. Same blaty powstały dzięki wykorzystaniu płyty wiórowej, która została pokryta żywicą melaminową.