Tablice magnetyczne suchościeralne

tablica_suchościeralna

Wśród materiałów dedykowanych biurom i szkołom w asortymencie Emi Plus znalazła się także nowoczesna tablica magnetyczna suchościeralna do pisania markerami. Wśród licznych wariantów tego produktu znajdują się modele w ramie MDF, aluminiowej b2, w ramie drewnianej lux i vito. Są to produkty bardzo efektowne, umożliwiające prezentowanie notatek w sposób czytelny i wyraźny. Niektóre z nich mają właściwości antyrefleksyjne. Oznacza to, że napisana treść jest widoczna nawet wówczas, gdy na powierzchnię w niekorzystny sposób pada blask światła słonecznego.

 

Dostosowane do twoich potrzeb

Tablice suchościeralne zostały wykonane w taki sposób, aby pisanie po ich powierzchni było prawdziwą przyjemnością – niezależnie od typu markera. Notatki ścierają się dobrze z zastosowaniem miękkiej gąbki lub szmatki. Dla podtrzymania właściwości produktu warto od czasu do czasu zastosować środek do czyszczenia plansz magnetycznych. Największymi atutami zastosowania takiego rozwiązania w szkołach jest możliwość wygodnego pisania markerem i zachowania czystości w klasie bez pyłu kredowego. Takie plansze pojawiają się także w biurach i salach konferencyjnych, gdzie z powodzeniem mogą być wykorzystywane podczas zebrań oraz szkoleń.

Zalety, na które warto zwrócić uwagę

Tablice magnetyczne, które znalazły się w naszej ofercie, to nie tylko niezwykle bogata kolekcja rozwiązań, ale przede wszystkim grupa produktów, które łączy szereg zalet. Ich funkcjonalność to również:

  • lekkość, a tym samym i bezpieczeństwo montażu (niewielka waga nie wymaga zastosowania wsporników),
  • atrakcyjna cena (tablica magnetyczna okazuje się o wiele tańszym rozwiązaniem, niż tradycyjne – kredowe),
  • możliwość zamówienia dowolnego rozmiaru – dostosowania rozwiązania do charakteru wnętrza danego pomieszczenia.

Zróżnicowanie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zatroszczyliśmy się o to, by w naszej ofercie były tablice magnetyczne o powierzchni wykonanej z:

  • blachy lakierowanej,
  • blachy akrylowej,
  • blachy ceramicznej (w tym także projekcyjnej).

Dzięki tym materiałom nasze realizacje mogą wyróżnić się:

  • antyrefleksyjnością (w przypadku blachy ceramicznej projekcyjnej),
  • właściwościami magnetycznymi,
  • właściwościami suchościeralnymi.