Szafy kartotekowe

Wszyscy chyba bez wyjątku zgodzimy się, że podstawowym i niezbędnym wyposażeniem każdego biura są szafy kartotekowe. Nieważne, czy jest to mała firma, czy międzynarodowa korporacja. Szafy kartotekowe zawsze stanowią w nich podstawowy element wyposażenia.

Metalowe szafy kartotekowe z oferty firmy EMI Plus są estetyczne, funkcjonalne, trwałe, a co najważniejsze pozwalają zachować idealny ład, porządek oraz segregację kartotek, akt czy innych dokumentów. W naszych szafach mogą być przechowywane różne formaty dokumentów. Począwszy od standardowych formatów, jak A4, A5 czy B5, po A3, wiszące Din A4, Folio, Grand Folio i wiele innych.

W biurze spędzamy znaczną część dnia, dlatego wybierając meble, należy też brać pod uwagę ich kolory, gdyż mają one istotny wpływ na nasz nastrój. Dlatego w standardzie oferujemy 16 kolorów z palety RAL, które będą pasowały do wystroju każdego wnętrza. Wspomnieć też należy, że wykorzystywane przez nas farby są ekologiczne, najwyższej jakości i poza funkcją estetyczną również zabezpieczają meble przed korozją, dzięki czemu mogą być one używane przez lata.

Tak jak w domu na pewno też i w biurze chcesz cieszyć się wygodą oraz bezpieczeństwem użytkowanych mebli. Nasze szafy to zapewniają. Znajdujące się w nich szuflady są specjalnie wyprofilowane i osadzone na teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Pozwala to na swobodne ich wysuwanie, nawet gdy w całości zapełnione są dokumentami. Szuflada posiada również zabezpieczanie przed wysunięciem, a specjalny mechanizm pozwala na jednoczesne wysunięcie tylko jednej szuflady. Przeciwdziała to przewróceniu się szafy pod ciężarem znajdujących się w szufladach materiałów. Ponadto wszystkie szuflady są centralnie ryglowane.

Może boisz się, że w razie pożaru znajdujące się w szafie akta ulegną zniszczeniu? Niepotrzebnie, ponieważ w naszej ofercie posiadamy również szafy kartotekowe o podwyższonej odporności ogniowej. Ich specjalna budowa wydłuża czas dostępu ognia do zgromadzonych materiałów.

Tak więc, metalowe szafy kartotekowe z oferty firmy EMI Plus to doskonały sposób zarówno na wygodne oraz bezpiecznie, jak również i reprezentacyjne urządzenie każdego biura. Bardzo duży ich wybór sprawia, że mogą znaleźć zastosowanie w każdym pomieszczeniu, spełniając potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Oto pełna lista dostępnych u nas szaf kartotekowych z kategorii meble metalowe:
- szafy do kart pacjenta i kopert formatu B-5,
- modele szk101, szk102, szk103, szk201, szk202, szk203, szk215, szk301, szk302, szk303, szk304, szk305, szk306, szk318, szk320, szk324.

Szczegóły poniżej.