Meble warsztatowe

Meble warsztatowe

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo nowoczesne i funkcjonalne meble warsztatowe, w tym stoły, szafki oraz płyty nośne. Dzięki wielu praktycznym uchwytom oraz szufladom produkty te, nie tylko ułatwiają zachowanie czystości na stanowisku, ale również znacznie usprawniają pracę. Umeblowanie z naszej oferty to produkty najwyższej jakości, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach. Oferowane w tej kategorii produkty Emi Plus wykonane są z wytrzymałej stali, zabezpieczonej przed korozją. Blaty są odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, pozwalają na założenie imadeł i innych podręcznych przyborów. Szafki narzędziowe utrzymują porządek wśród podręcznych przyrządów. Kontenery i szuflady z opcją zamykania na kluczyk to sprawdzone rozwiązanie organizacyjne. Polecamy do warsztatów prywatnych, jak i jednostek szkolenia zawodowego.

Kompletne wyposażenie pracowni

Ze względu na takie zróżnicowanie naszej oferty udało nam się wprowadzić do niej rozwiązania, które sprostają potrzebom różnych pracowni i zakładów, korzystających na co dzień z mebli. Zatroszczyliśmy się o to, by wśród licznych propozycji znalazły się zarówno te najbardziej podstawowe, niezbędne w każdym typie zakładu, jak również i te specjalistyczne – wykorzystywane tylko przez pracownie o określonym profilu. W ten sposób udało nam się stworzyć kilka podstawowych grup produktowych, wśród których nasi Klienci znajdą wiele ciekawych propozycji. Zachęcamy więc do zapoznania się z modelami:

  • stołów warsztatowych,
  • płyt nośnych ścianek do mocowania narzędzi,
  • biurek,
  • szaf narzędziowych stojących,
  • szaf narzędziowych wiszących.

Trwałość przede wszystkim

Ze względu na specyfikę wykorzystania i użytkowania mebli niezwykle istotnym czynnikiem jest ich trwałość. Propozycje, które znalazły się w naszej ofercie zostały wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu zyskały one ponadprzeciętną odporność – tak względem czynników mechanicznych towarzyszących codziennej pracy w zakładzie, jak również niekorzystnych czynników środowiskowych (np. wilgoci). Wśród licznych, wykorzystanych do produkcji mebli warsztatowych materiałów znalazły się:

  • blacha stalowa,
  • blacha zwykła,
  • sklejka.