Kosze i Mała architektura

Kosze parkowe

Prezentujemy  kosze uliczne i parkowe, które zapewniają zachowanie czystości w różnorodnych miejscach publicznych. Oferowany asortyment jest przykładem zastosowania niezawodnych rozwiązań w branży oraz najlepszej jakości materiałów. Wszystkie kosze uliczne i parkowe wyprodukowane zostały z  blachy ocynkowanej #0,90÷2,00 mm. Wyjątkiem jest ażur modelu KU-50 i KA-2, wykonanego w oparciu o blachę ocynkowaną lub czarną. Zastosowanie ceownika hutniczego 50 przy produkcji słupków, a także farb proszkowych sprawia, że nasze produkty cieszą się popularnością nie tylko wśród mieszkańców dużych miast, takich jak Lublin, Wrocław Poznań czy Warszawa.

Prawie wszystkie kosze uliczne i parkowe wyposażone są w popielnice. Wyjątek stanowią warianty KW-70, KZ-20, KO-8, KO-7 oraz KO-4. Nasze produkty są przykładem estetycznego, kolorowego i atrakcyjnego designu.

Przedstawiamy Państwu kosze, popielnice, pojemniki na piasek i sól. Znajdują się w nich: kosze uliczne i parkowe, kosze wolnostojące, kosze żeliwne, kosze stalowe, koszopopielnice, kosze freedom, kosze, kubły, kosze eko, kosze prestige eko, kosze tarasowe, popielnice, kosze z pedałem, stojaki na worki foliowe, pojemniki do segregacj odpadów, zestawy sprzątające, pojemniki na piasek i sól, kosze betonowe, donice betonowe, słupki i pachołki oraz donice drewniane.