LOUNGE-WOOD-LUW-720

LOUNGE-WOOD-LUW-720
LOUNGE-WOOD-LUW-720
LOUNGE-WOOD-LUW-720
LOUNGE-WOOD-LUW-720
LOUNGE-WOOD-LUW-720
LOUNGE-WOOD-LUW-720
LOUNGE-WOOD-LUW-720
LOUNGE-WOOD-LUW-720
Dodaj LOUNGE-WOOD-LUW-720 do listy życzeń.
Lekka rozmowa wymaga lżejszego siedzenia. Prezentowana kolekcja krzeseł daje się szybko ustawić w dowolny krąg rozmówców. Już sama estetyka tkanin zachęca do podjęcia ciekawych tematów.  Lounge są bardzo wygodne, stanowią doskonałe dopełnienie funkcjonalności takich przestrzeni jak recepcje, sale konferencyjne i miejsca w firmie przeznaczone do nieformalnych spotkań i pracy w zespole. Atrakcyjność polega również na możliwości zastosowania odmiennych kolorów tkanin: na siedzisku i na oparciu. Takie dwukolorowe urozmaicenie z pewnością doda lekkości wnętrzu i sprawi, że jego użytkownicy poczują się swobodnie, wykorzystując własną pomysłowość w ustawieniu krzeseł.

Linia WOOD to fotele, krzesła i stoły, które łączy jedno - drewniane nogi. W skład linii wchodzą produkty z kolekcji: Umm, Orte, In Access, Lounge i Clubin.
Produkty z linii WOOD to doskonały wybór dla każdej przestrzeni życiowej. Idealny w domu, w pokoju dziennym, sypialni, obszarów recepcji, poczekalni oraz biur w środowisku komercyjnym.

Stelaż

Stelaż drewniany w fotelach i krzesłach wykonany ze sklejki lakierowanej z możliwością barwienia w 5 kolorach.
Kolory stelaża drewnianego do wyboru:

  • D1 - buk
  • D3 - brzoza
  • D8 - venge
  • D10 jasny orzech
  • D13 ciemny orzech

Siedzisko i oparcie

Tapicerowane tkaniną lub skórą.
Z możliwością zastosowania ściegu ozdobnego