Kosze z pedałem do otwierania

Kosz z pedałem

Sklep Emi Plus oferuje kosze pedałowe Comfort Oval w różnych rozmiarach. To produkt, który będzie praktycznym i estetycznym elementem w każdym przedsiębiorstwie, czy instytucji. Kosze z otwieraniem nożnym są bowiem praktycznym i higienicznym rozwiązaniem przechowywania odpadów.

Kosze z pedałem Comfort Oval to doskonałe połączenie elegancji z wygodą. Satynowana powierzchnia wykończona czarnymi elementami z tworzywa z sukcesem wpisze się w wystrój pomieszczeń praktycznie każdego typu. Ta dyskretna stylistyka spowoduje, że kosz na śmieci nie będzie rzucał się w oczy i będzie stanowił integralną część pomieszczenia. Natomiast praktyczne rozwiązanie otwierania sprawia, że Comfort Oval będzie służył przez długie lata.

Przemyślana konstrukcja jest łatwa w użytkowaniu i przede wszystkim trwała. Z tym produktem nie musimy martwić się, że po kilku miesiącach od zakupu wyrzucenie śmieci będzie wiązało się z dotykaniem śmietnika ręką. Sklep Emi Plus oferuje produkt w różnych rozmiarach, dlatego można dobrać pojemność do potrzeb i typu pomieszczenia. Kosz ten występuje w czterech pojemnościach: 5- litrowym, 12-litrowym, 20-litrowym i 30-litrowym, co sprawia że można umieścić go toalecie, biurze, na korytarzu większej instytucji, czy w firmowej kuchni. Ściśle przylegająca pokrywa sprawia, że z kosza nie wydobywają się nieprzyjemne zapachy, a satynowana powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości. Kosze z pedałem Comfort Oval od Emi Plus to gwarancja porządnego zakupu na długie lata.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.