Wielofunkcyjne multimedialne tablice interaktywne

Tablice interaktywne to w dzisiejszych czasach niezbędny element wyposażenia sali biurowej lub konferencyjnej. Wykorzystywane są także w salach uczelnianych, szkolnych czy audytoriach, w których regularnie przeprowadzane są wykłady dla uczniów i studentów lub szkolenia dla firm. Wielofunkcyjne tablice prezentacyjne pozwalają na wyświetlanie na ich powierzchni obrazów z ekranu komputera, na którym przygotowywane są obecnie prezentacje, za pośrednictwem projektora.

Wielofunkcyjne tablice umożliwiają sterowanie obrazem i komputerem poprzez dotykanie ich powierzchni. Bez większego problemu można na wyświetlonym obrazie nanosić więc notatki czy uruchamiać poszczególne programy pozwalające na uatrakcyjnienie prezentacji i jednocześnie usprawnienie pracy. Stworzone na bieżąco notatki można bowiem od razu wysłać uczestnikom mailem, zapisać w pamięci komputera oraz wydrukować.

Multimedialne tablice interaktywne to nieoceniona pomoc dla współczesnych prelegentów, którzy dzięki ich użyciu mogą podtrzymać zainteresowanie uczestników spotkania czy też szkolenia. Zamiast robienia notatek, skupiają się oni bowiem na wykładzie, otrzymując wszystkie materiały mailem. Interaktywne tablice znacznie ułatwiają także pracę samych prelegentów, którzy dzięki możliwości zapisania na bieżąco w pamięci komputera tworzonych notatek i sprawnej prezentacji całego materiału, mogą skupić się w pełni na wykładzie oraz pytaniach jego uczestników.

Multimedialne tablice interaktywne przyczyniają się także do znacznej oszczędności czasu zarówno prowadzącego, jak i uczestników wykładu lub szkolenia. Interaktywne tablice prezentacyjne dostępne w naszej ofercie sprzedażowej wykonane są z wysokiej jakości materiału, jakim jest teflon, dzięki czemu mogą być użytkowane przez dłuższy czas bez większych problemów. Kompatybilność z większością systemów operacyjnych dostępnych na rynku, zarówno Windows, jak i Mac OS powoduje, że tablice mogą być używane niezależnie od rodzaju sprzętu posiadanego przez prelegentów.